TOLS - naglowek
 

Szczotki przemysłowe do zamiatarek i inne produkty – oferta TOLS

Kolejną kategorią naszych produktów są szczotki techniczne znajdujące swoje zastosowanie m.in. w przemyśle maszynowym, drzewnym,  chemicznym, w myjniach samochodowych itp. W asortymencie posiadamy szczotki przemysłowe w obudowie aluminiowej lub plastikowej oraz pierścienie wykonane przez firmy takie jak PFERD VSM, Szczotex i Szczotpol.

W ofercie posiadamy m.in.:

  • szczotki tarczowe i tarczowe splatane,
  • szczotki do gratowania,
  • szczotki do zamiatarek,
  • szczotki walcowe,
  • szczotki pędzelkowe,
  • szczotki kątowe,
  • szczotki talerzowe.

Udostępniane przez hurtownię TOLS szczotki techniczne zaspokoją potrzeby klientów z niemal każdej gałęzi przemysłu – spożywczego, mechanicznego czy branży komunalnej. Za ich pomocą można odpylać, zamiatać, czyścić oraz polerować wybraną powierzchnię, także  bez ingerencji w strukturę obrabianego materiału. Możesz używać ich m.in. do takich prac jak: usuwanie rdzy, nalotów czy zabrudzeń, usuwanie ostrych krawędzi materiału, usuwanie powłok lakierniczych lub szczotkowanie drewna.

Oferowane przez TOLS szczotki cechuje znaczna wytrzymałość oraz długi cykl użytkowania. Umożliwia to konstrukcja z trwałych materiałów – poliamidu, polipropylenu oraz polietylenu. Ponadto są wykonane w taki sposób, że możliwa jest ich regeneracja.

Szczotki techniczne i artykuły ścierne w hurtowni TOLS

Dystrybutor materiałów przemysłowych TOLS z Wrocławia to nie tylko artykuły ścierne i spawalnicze, ale także szeroki wybór narzędzi i akcesoriów do czyszczenia, polerowania i innych prac powszechnie wykonywanych w przemyśle. Zachęcamy do skorzystania z naszych produktów!

pferd PFERD – ten niemiecki producent ma w swojej bogatej ofercie bardzo bogaty asortyment szczotek technicznych zarówno do wykorzystania w maszynach, elektronarzędziach jak również ręcznych.
szczotex SZCZOTEX – polski producent szczotek technicznych – szczotekze stali, mosiądzu, kwasoodpornych.
szczotpol SZCZOTPOL – polski producent szczotek tarczowych, udarowych, pędzelkowych, doczołowych, ręcznych, listwowych; szczotek kominiarskich, wyciorów oraz pędzli z drutu
osborn OSBORN – jest światowej klasy producentem narzędzi do obróbki powierzchni. W 12 miejscach na świecie produkowane są szczotki i materiały ścierne wysokiej jakości dla profesjonalnego użytku w przemyśle, handlu jak i dla sektora prywatnego. OSBORN oferuje produkty idealnie pasujące do każdego typu zamówienia, spełniające wszystkie wymagania pod względem funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz wydajności podczas operacji. OSBORN oferuje szeroką gamę szczotek i materiałów ściernych, wyprodukowanych dla indywidualnych potrzeb użytkowników.

© 2018 r. PFERD Wrocław, Materiały ścierne Wrocław