TOLS - naglowek
 
esabESAB – firma ESAB produkuje materiały i urządzenia spawalnicze obejmujące praktycznie wszystkie procesy spawania i cięcia, a także ich zastosowania. Niemal sto lat bezustannych badań, postępu i produkcji uczyniło firmę ESAB światowym liderem w dziedzinie spawania i cięcia, a także międzynarodowym dostawcą produktów, wiedzy technologicznej i usług, z którym żadna inna firma nie może się równać. Urządzenia spawalnicze: spawarki MMA, TIG, półautomaty MIG/MAG, przecinarki plazmowe, automaty spawalnicze, agregaty spawalnicze, systemy do cięcia, uchwyty spawalnicze, części, osprzęt spawalniczy, elektrody, druty i pręty do spawania i regeneracji stali, żeliwa i metali kolorowych.
oerlikonOERLIKON – światowy potentat w produkcji materiałów spawalniczych. W ofercie producenta są między innymi: urządzenia spawalnicze, elektrody otulone (elektrody do stali niskowęglowych, średniowęglowych, średniostopowych, wysokostopowych ,elektrody do napawania i regeneracji, do żeliwa, metali kolorowych i aluminium), druty spawalnicze (druty do stali niskowęglowych, wysokostopowych, spawania aluminium i jego stopów, napawania, rdzeniowe).
kemppiKEMPPI – urządzenia spawalnicze firmy KEMPPI z Finlandii, obecne kilkadziesiąt lat na polskim rynku: konwencjonalne półautomaty kemppi mig/mag, półautomaty sterowane synergicznie mig/mag, półautomaty kemppi z pulsacją i podwójną pulsacją łuku, system pro evolution tig dc- i ac/dc- z pulsacją lub bez , inwertory, również, sterowane synergicznie, prostowniki inwertorowe mma (elektroda, również sterowane synergicznie), półautomaty do lutospawania ocynkowanych, aluminiowych i innych karoserii samochodowych.
trafimetTRAFIMET – firma zajmuje się dystrybucją uchwytów spawalniczych i oryginalnych części zamiennych do wszystkich technik spawalniczych mig-mag, tig i plazma. Oferuje wysokiej jakości towary po bardzo przystępnych cenach. W ofercie posiada również chemię spawalniczą, podstawowe materiały spawalnicze, elektrozawory do urządzeń spawalniczych, elektronikę do prostowników spawalniczych i półautomatów. Uchwyty spawalnicze MIG/MAG, TIG, PLAZMA i części zamienne do uchwytów, akcesoria dodatkowe.

© 2017 r. PFERD Wrocław, Materiały ścierne Wrocław