TOLS - naglowek
 

Narzędzia i akcesoria spawalnicze od dystrybutora TOLS we Wrocławiu

Jedną z kategorii oferowanych przez TOLS produktów są urządzenia i akcesoria spawalnicze, z których wykorzystaniem można wykonać niemal wszystkie procesy spawania i cięcia. W asortymencie posiadamy zarówno urządzenia optymalne do spawania w przydomowym warsztacie, jak i te specjalistyczne stosowane w przemyśle.

Spawanie oraz cięcie to jedne z bardziej niebezpiecznych prac, mogące skutkować poparzeniem, zranieniem lub nadwyrężeniem wzroku. Jesteśmy tego świadomi, dlatego dysponujemy najbardziej ergonomicznymi narzędziami oraz akcesoriami, które gwarantują pełne bezpieczeństwo w czasie pracy, zaprojektowanymi i wyprodukowanymi przez takie marki jak ESAB, Oerlikon, Kemppi i Trafimet.

Wśród artykułów spawalniczych dostępnych w TOLS znajdziesz m.in.:

  • spawarki MMA, TIG,
  • półautomaty MIG/MAG,
  • przecinarki plazmowe,
  • automaty spawalnicze,
  • agregaty spawalnicze,
  • systemy do cięcia,
  • uchwyty spawalnicze,
  • osprzęt spawalniczy,
  • przyłbice i gogle spawalnicze.

Sprzedaż wysokiej jakości narzędzi spawalniczych – TOLS

Dzięki dostępnym w TOLS urządzeniom możesz precyzyjnie spawać aluminium, stal nierdzewną i kwasoodporną  oraz inne materiały sprawnie i bezpiecznie, przy niskim poborze prądu. Oferowane narzędzia spawalnicze idealnie nadają się do prac o dużym obciążeniu oraz w najtrudniejszych warunkach, np. w zapylonym środowisku.

Obdarzając zaufaniem naszą hurtownię, już nigdy nie będziesz musiał wybierać pomiędzy wysoką jakością a niską ceną kupowanych narzędzi. Zajrzyj do hurtowni narzędzi spawalniczych TOLS i zamów to, czego szukasz!

esab ESAB – firma ESAB produkuje materiały i urządzenia spawalnicze obejmujące praktycznie wszystkie procesy spawania i cięcia, a także ich zastosowania. Niemal sto lat bezustannych badań, postępu i produkcji uczyniło firmę ESAB światowym liderem w dziedzinie spawania i cięcia, a także międzynarodowym dostawcą produktów, wiedzy technologicznej i usług, z którym żadna inna firma nie może się równać. Urządzenia spawalnicze: spawarki MMA, TIG, półautomaty MIG/MAG, przecinarki plazmowe, automaty spawalnicze, agregaty spawalnicze, systemy do cięcia, uchwyty spawalnicze, części, osprzęt spawalniczy, elektrody, druty i pręty do spawania i regeneracji stali, żeliwa i metali kolorowych.
oerlikon OERLIKON – światowy potentat w produkcji materiałów spawalniczych. W ofercie producenta są między innymi: urządzenia spawalnicze, elektrody otulone (elektrody do stali niskowęglowych, średniowęglowych, średniostopowych, wysokostopowych ,elektrody do napawania i regeneracji, do żeliwa, metali kolorowych i aluminium), druty spawalnicze (druty do stali niskowęglowych, wysokostopowych, spawania aluminium i jego stopów, napawania, rdzeniowe).
kemppi KEMPPI – urządzenia spawalnicze firmy KEMPPI z Finlandii, obecne kilkadziesiąt lat na polskim rynku: konwencjonalne półautomaty kemppi mig/mag, półautomaty sterowane synergicznie mig/mag, półautomaty kemppi z pulsacją i podwójną pulsacją łuku, system pro evolution tig dc- i ac/dc- z pulsacją lub bez , inwertory, również, sterowane synergicznie, prostowniki inwertorowe mma (elektroda, również sterowane synergicznie), półautomaty do lutospawania ocynkowanych, aluminiowych i innych karoserii samochodowych.
trafimet TRAFIMET – firma zajmuje się dystrybucją uchwytów spawalniczych i oryginalnych części zamiennych do wszystkich technik spawalniczych mig-mag, tig i plazma. Oferuje wysokiej jakości towary po bardzo przystępnych cenach. W ofercie posiada również chemię spawalniczą, podstawowe materiały spawalnicze, elektrozawory do urządzeń spawalniczych, elektronikę do prostowników spawalniczych i półautomatów. Uchwyty spawalnicze MIG/MAG, TIG, PLAZMA i części zamienne do uchwytów, akcesoria dodatkowe.

© 2018 r. PFERD Wrocław, Materiały ścierne Wrocław