TOLS - naglowek
 

Narzędzia pneumatyczne od najsolidniejszych producentów w TOLS

Narzędzia pneumatyczne, czyli zasilane sprężonym powietrzem, mają wiele zalet  – cechuje je duża moc i możliwości wydajnościowe, są lekkie i poręczne, cicho pracują, a ponadto są zupełnie wolne od iskier, co zwiększa bezpieczeństwo ich stosowania.

W hurtowni materiałów przemysłowych TOLS znajdziesz szeroką gamę narzędzi pneumatycznych przeznaczonych dla przemysłu. Jako dystrybutor narzędzi stawiamy przede wszystkim na jakość, solidność i ergonomiczność oferowanych produktów, dlatego współpracujemy z najbardziej zaufanymi producentami – m.in. PFERD VSM, Klingspor, Norton czy Chicago Pneumatic.
Spośród narzędzi pneumatycznych TOLS oferuje m.in.:
• szlifierki trzpieniowe, kątowe, proste, oscylacyjne,
• szlifierki czołowo-pionowe oraz taśmowe,
• gwoździarki,
• wkrętarki,
• nożyce do blachy,
• młoty,
• wiertła do metalu,
• polerki pneumatyczne i wiele innych urządzeń.

Ponadto oferujemy narzędzia i akcesoria takie jak napędy do narzędzi szlifierskich i frezarskich, tarcze diamentowe, tarcze  do cięcia, tarcze nasadzane, przystawki do szlifowania i wiele innych artykułów do obróbki powierzchni stalowych i metalowych.

Wydajna obróbka materiałów z narzędziami pneumatycznymi od TOLS

Wybierając swój idealny zestaw narzędzi, należy sięgnąć po takie, z którymi będzie się pracowało nie tylko szybciej, ale także wydajniej. W tym przypadku wybór narzędzi pneumatycznych oferowanych przez TOLS będzie dobrą inwestycją. Wybierz gotowe narzędzia dla swojego przemysłu lub zgłoś się do nas z rysunkiem technicznym, na którego podstawie wykonamy nowe narzędzie lub część specjalnie dla Ciebie – zapraszamy!

pferd PFERD – program PFERD obejmuje napędy pneumatyczne, elektryczne i napędy wałków giętkich. Do prac szlifierskich, frezarskich, szczotką, cięcia i polerowania PFERD oferuje odpowiednie do tych narzędzi napędy.
dynabrade DYNABRADE – profesjonalne narzędzia pneumatyczne. Od ponad 39 lat firma Dynabrade jest producentem narzędzi pneumatycznych. W jej ofercie znajduje się ponad 600 profesjonalnych ręcznych narzędzi i maszyn. Stale wykorzystując opinie i sugestie klientów udoskonala swoje produkty. Pod względem wykonania/budowy wszystkie silniki powietrzne oraz części składowe w narzędziach firmy Dynabrade™ wykonane są z wysokiej jakości materiałów.
shinano SHINANO – jeden z najstarszych i najbardziej znanych producentów narzędzii pneumatycznych w Japoni. Narzędzia Shinano/ SP-Air odznaczają się wysoką precyzją produkcji, oraz optymalnym doborem materiału – japońskie łożyska kulowe, mocna stal (cylindry, wirniki, itp.), plastikowe łopatki a także bardzo ergonomiczny wygląd. Szczególnie ważne jest to, że Shinano gwarantuje wieloletnią dostawę części zmiennych, a zakup tych części jest korzystniejszy od zakupu nowego urządzenia, dlatego naprawa jest opłacalna.
chicago CHICAGO PNEUMATIC – to jeden z największych producentów narzędzi pneumatycznych na świecie. Proponuje bardzo szeroki wachlarz urządzeń, oraz zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewnia również stałe zaopatrzenie w części zamienne oraz akcesoria pomocnicze, które umożliwiają sprawną i wydajną pracę urządzeń. Narzędzia warsztatowe, przemysłowe, budowlane.
gison GISON – wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne w konkurencyjnych cenach dla warsztatów i przemysłu.Dzięki wysokiej jakości produkowanych narzędzi w latach 1995 i 1996, firma Gison otrzymała certyfikat ISO-9001 i CE.

© 2018 r. PFERD Wrocław, Materiały ścierne Wrocław