TOLS - naglowek
 
pferdPFERD – program PFERD obejmuje napędy pneumatyczne, elektryczne i napędy wałków giętkich. Do prac szlifierskich, frezarskich, szczotką, cięcia i polerowania PFERD oferuje odpowiednie do tych narzędzi napędy.
dynabradeDYNABRADE – profesjonalne narzędzia pneumatyczne. Od ponad 39 lat firma Dynabrade jest producentem narzędzi pneumatycznych. W jej ofercie znajduje się ponad 600 profesjonalnych ręcznych narzędzi i maszyn. Stale wykorzystując opinie i sugestie klientów udoskonala swoje produkty. Pod względem wykonania/budowy wszystkie silniki powietrzne oraz części składowe w narzędziach firmy Dynabrade™ wykonane są z wysokiej jakości materiałów.
shinanoSHINANO – jeden z najstarszych i najbardziej znanych producentów narzędzii pneumatycznych w Japoni. Narzędzia Shinano/ SP-Air odznaczają się wysoką precyzją produkcji, oraz optymalnym doborem materiału – japońskie łożyska kulowe, mocna stal (cylindry, wirniki, itp.), plastikowe łopatki a także bardzo ergonomiczny wygląd. Szczególnie ważne jest to, że Shinano gwarantuje wieloletnią dostawę części zmiennych, a zakup tych części jest korzystniejszy od zakupu nowego urządzenia, dlatego naprawa jest opłacalna.
chicagoCHICAGO PNEUMATIC – to jeden z największych producentów narzędzi pneumatycznych na świecie. Proponuje bardzo szeroki wachlarz urządzeń, oraz zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewnia również stałe zaopatrzenie w części zamienne oraz akcesoria pomocnicze, które umożliwiają sprawną i wydajną pracę urządzeń. Narzędzia warsztatowe, przemysłowe, budowlane.
gisonGISON – wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne w konkurencyjnych cenach dla warsztatów i przemysłu.Dzięki wysokiej jakości produkowanych narzędzi w latach 1995 i 1996, firma Gison otrzymała certyfikat ISO-9001 i CE.

© 2017 r. PFERD Wrocław, Materiały ścierne Wrocław