TOLS - naglowek
 

Narzędzia, materiały i akcesoria ścierne w TOLS – Wrocław

Specjalizująca się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań z zakresu szlifowania powierzchni hurtownia materiałów przemysłowych TOLS współpracuje z najbardziej uznanymi na rynku, najsolidniejszymi producentami materiałów i narzędzi ściernych – PFERD VSM, Andre czy Klingspor. Do oferowanych przez TOLS produktów z tej kategorii należą m.in.:

  • krążki fibrowe, włóknina ścierna, włóknina sprasowana firmy PFERD VSM,
  • papier ścierny, ściernice trzpieniowe, tarcze i koronki diamentowe, pasy ścierne bezkońcowe, ściernice lamelkowe, ściernice listkowe z płótna ściernego od producenta Klingspor,
  • ściernice, segmenty ścierne, osełki ścierne ze spoiwami żywicznymi i ceramicznymi marki Andre , Norton oraz wiele innych artykułów ściernych.

Asortyment TOLS zawiera narzędzia oraz materiały ścierne o zróżnicowanych parametrach i przeznaczeniu.  Do nabycia między innymi:  szlifierki, rolki, krążki fibra, arkusze papieru ściernego o dużym zakresie granulacji, ściernice listkowe, tarcze diamentowe, włókniny ścierne i wiele innych produktów. W zależności od rodzaju z ich pomocą można szlifować i polerować rury metalowe, drewno czy stal nierdzewną.

Materiały przemysłowe dla Twojej firmy – artykuły ścierne od TOLS

Wykorzystując oferowane przez hurtownię TOLS artykuły ścierne łatwo i wydajnie  oszlifujesz lub wypolerujesz każdą dowolną powierzchnię. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących dystrybuowanych produktów zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do każdej prośby bądź zlecenia.

pferd PFERD-VSM – firma PFERD oferuje najwyższej jakości narzędzia, napędy w połączeniu z indywidualnym doradztwem. Te czynniki są konieczne do optymalnego rozwiązywania problemów w zakresie obróbki powierzchni oraz cięcia materiałów.
andre ANDRE – szeroki asortyment uniwersalnych i specjalnych narzędzi ściernych: ściernic, segmentów ściernych i osełek wykonanych z materiałów ściernych twardych (korundowych i karborundowych) ze spoiwami żywicznym i ceramicznym.
klingspor(1) KLINGSPOR – materały ścierne, płótna, papiery, ściernice i tarcze diamentowe itp., pasy ścierne bezkońcowe, ściernice lamelkowe, ściernice listkowe z płótna ściernego, listkowe, trzepieniowe, otworowe.
klingspor

 


© 2018 r. PFERD Wrocław, Materiały ścierne Wrocław